loading

Ürün Hakkında

Polikarbonat, yüksek darbe direnci ve ısı yalıtım gücüne sahip bir çeşit biçimsiz ve berrak bir plastiktir . Bu madde, darbe direncini 140°C’ye kadar koruyabilir . Bu maddenin oldukça yüksek bir Elektro-yalıtım özelliği vardır . Kendinden sönümlü olması onun başlıca özelliklerinden biridir ve 1.2 olan yoğunluk oranı, diğer mühendislik plastiklerine göre oldukça düşüktür . Camın sahip olduğu darbe direncinden 200 kat daha büyük bir dirence sahip olan Rainbow solid levha neredeyse hiçbir şekilde kırılmayacak bir haldedir ve bu sayede altında çalışanlara ya da oynayanlara tam bir koruma sağlar .
Rainbow solid levhanın hava ve atmosferik olaylara karşı mükemmel bir dayanıklılığı vardır . Rainbow solid levha, uzun yıllar dış çevre Koşullarına maruz kalmaya karşın sürekli bir performansı garanti eder .
Rainbow solid levha, yapı alanında kolaylıkla bükülebilir olmasıyla, tasarımcıların, parlak ve doğal yollarla aydınlatılmış bir iç alan için farklı kaplama çözümleri üretmelerine olanak sağlar . Rainbow solid levha %90’a kadar bir ışık geçirgenliği sağlar . Rainbow solid levhanın ağırlığı, dökme camınkinin yarısı kadardır ve bu da nakliyatını ve kurulumunu daha kolay hale getirir . Levhalar , minimum uzman araç ve iş gücüyle kurulabilir ve üretilebilir . Sert darbeler yoluyla kırılmalara karşı olan direnç, bina bakım masraflarını azaltabilir ve bunun yanında cam üzerindeki üstün ısıl özellikleri sayesinde Rainbow solid levha enerji masraflarının da düşürülmesine katkı sağlar . Rainbow solid levha, uluslararası ISO 9001:2008 kalite standartlarına uygun olarak Sümer Plastik Ambalaj’ın son teknoloji ekstrüzyon tesislerinde üretilmektedir .


Ürün Özellikleri